
| Väri: | Valkoinen |
| Tähtityyppi: | Roikkuva |
| Ripustus: | Ei sisälly |
| Watti: | 6W |
| Korkeus: | 60 cm |
| Leveys: | 60 cm |
| Syvyys: | 17 cm |
| Materiaali: | Paperi |
| Tuotteen Paino: | 1.22 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 705476 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi