
| Ripustus: | Ripustetaan kattokoukkuun |
| Kanta: | G9 |
| Himmennettävä: | Kyllä |
| Watti: | 25W |
| Valonlähteiden määrä: | 11 |
| Korkeus: | 26 cm |
| Halkaisija: | 85 cm |
| Johdon Pituus: | 135 cm |
| Materiaali: | metalli/lasi |
| Tuotteen Paino: | 3.2 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 65909-15 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi