
| : | Messinki |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 8W |
| Korkeus: | 32 cm |
| Leveys: | 13 cm |
| Syvyys: | 14 cm |
| Lumen: | 710lm |
| Seinävalaisimen asennus: | Kiinteä asennus/Ruuvikiinnitys |
| Materiaali: | Metalli, lasi, akryyli |
| Päälle/Pois: | Seinäkatkaisijan/himmentimen kautta |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 0,67 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 26253SB |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi