Messinginvärinen metallinen tähti, jossa on paljon hienoja yksityiskohtia. Ihana joulutähti ikkunan koristeeksi. Mukana 3,5 m valkoinen johto ja pistoke. Valonlähde ei sisälly toimitukseen.

| Väri: | Messinki |
| Kanta: | E14 |
| Valmistettu Euroopassa: | Kyllä |
| Tähtityyppi: | Roikkuva |
| Ripustus: | Sisältyy |
| Watti: | 25W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 36 cm |
| Leveys: | 25 cm |
| Syvyys: | 6 cm |
| Johdon Pituus: | 3,5 cm |
| Materiaali: | Metalli |
| Tuotteen Paino: | 0,3 kg |
| Valmistusmaa: | SE |
| Tunnus: | 797-00 |






Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi