
| Väri: | Vaalea puu |
| Kanta: | E27 |
| Valmistettu Euroopassa: | Kyllä |
| Watti: | 25W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 55 cm |
| Halkaisija: | 35 cm |
| Johdon Pituus: | 150 cm |
| Materiaali: | puuta, tekstiiliä |
| Päälle/Pois: | Himmennin lampussa |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 2.24 kg |
| Valmistusmaa: | PL |
| Tunnus: | G93115/75 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi