
| Väri: | Grafiitti |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 10 |
| Korkeus: | 5.5 cm |
| Leveys: | 12 cm |
| Pituus: | 30 cm |
| IP-luokitus: | IP65 |
| Lumen: | 350 |
| Materiaali: | Alumiini |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 1.25 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Ulkovalomalli: | Alaspäinvalo |
| Tunnus: | O428WL-L10GF3K |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi