
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 14W |
| Korkeus: | 37 cm |
| Leveys: | 11 cm |
| Pituus: | 35 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | metallia/muovia |
| Päälle/Pois: | Himmennin lampussa |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 0.75 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 18800-15 |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi