
| Väri: | Musta |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Himmennettävä: | Kyllä |
| Korkeus: | 627 cm |
| Pituus: | 1712 cm |
| Johdon Pituus: | 1000 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 10lm |
| Materiaali: | Muovi |
| Kelvin: | 1850K |
| Tuotteen Paino: | 2.1 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 4785-800 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi