
| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E14 |
| Watti: | 5W |
| Valonlähteiden määrä: | 3 |
| Korkeus: | 180 cm |
| Halkaisija: | 70 cm |
| Johdon Pituus: | 220 cm |
| Materiaali: | Metalli |
| Tuotteen Paino: | 7,175 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Malli lattiavalaisin: | Koriste |
| Tunnus: | R40463001 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi