Luo klassinen ja tunnelmallinen joulukuusi tällä valkoisten valojen sarjalla. Jokaisessa valossa on integroitu LED, jossa on 3D-liekki, joka antaa eloisan vaikutelman ja levittää kaunista lämpimän valkoista hehkua. Sarja koostuu 25 valosta, joiden välinen etäisyys on noin 65 cm, ja niiden kokonaispituus on 1680 cm. Lisäksi mukana tulee 5 metriä pitkä liitäntäkaapeli ja muuntaja. IP44-luokituksen ansiosta sarja sopii yhtä hyvin ulko- kuin sisäkäyttöön.

| : | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Ei |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Valon Sävy: | Lämminvalkoinen Valo |
| Watti: | 1,5W |
| Valonlähteiden määrä: | 25 |
| Pituus: | 1680 cm |
| Johdon Pituus: | 500 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,56 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 1103-020 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi