
| Väri: | Musta |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 9,87W |
| Korkeus: | 39 cm |
| Halkaisija: | 23 cm |
| Johdon Pituus: | 220 cm |
| Lumen: | 254 |
| Materiaali: | pehmeä teräs, lasi |
| Päälle/Pois: | Himmennin lampussa |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 0.64 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | EU59801-1SM |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi