
| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 10W |
| Korkeus: | 4,1 cm |
| Pituus: | 54 cm |
| Syvyys: | 8,1 cm |
| Johdon Pituus: | 1,5 cm |
| Lumen: | 1100lm |
| Materiaali: | Alumiini, muovi |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Kelvin: | 4000K |
| Voltti: | 230V |
| Tuotteen Paino: | 0,66 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 4058075762251 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi