
| : | Monivärinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Watti: | 0,04W |
| Korkeus: | 7,5 cm |
| Leveys: | 8,5 cm |
| Pituus: | 6 cm |
| Materiaali: | Posliini |
| Tuotteen Paino: | 0,3 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 581-56 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi