Ruskea puinen kynttilänjalka harjatulla metallilla; valot. Tahraväriä on sekä vaaleissa että tummissa sävyissä. Aseta kynttilänjalka esimerkiksi ikkunaan luodaksesi kodikkaan adventtitunnelman. Mukana 1,8 metrin valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Mukana 5 vaihdettavaa E10-lamppua (55V).

| Väri: | Ruskea |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3 |
| Valonlähteiden määrä: | 5 |
| Korkeus: | 67 cm |
| Leveys: | 35 cm |
| Syvyys: | 8 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,95 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 218-83-1 |










Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi