Kaunis valkoinen metallitähti sisäkäyttöön. Tähdessä on hienoja yksityiskohtia ja tilaa valonlähteelle. Upeat adventtähdet, jotka levittävät ihanaa joulutunnelmaa taloon. Valmistettu Ruotsissa.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E14 |
| Valmistettu Euroopassa: | Kyllä |
| Tähtityyppi: | Roikkuva |
| Ripustus: | Sisältyy |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 28 cm |
| Leveys: | 28 cm |
| Syvyys: | 8 cm |
| Johdon Pituus: | 350 cm |
| Materiaali: | Metalli |
| Tuotteen Paino: | 0,34 kg |
| Valmistusmaa: | SE |
| Tunnus: | 799-48 |





Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi