
| Väri: | Puu |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 20W |
| Korkeus: | 120 cm |
| Leveys: | 18 cm |
| Pituus: | 33 cm |
| Johdon Pituus: | 190 cm |
| Lumen: | 2300 |
| Materiaali: | alumiini, metalli, puu |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 3.81 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Malli lattiavalaisin: | Koriste |
| Tunnus: | G94542/76 |

Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi