Valkoinen, yksinkertainen ja tyylikäs paperitähti. Tähden alla roikkuu kaksi ylimääräistä sauvaa. Kaikki kolme tähteä on yhdistetty silmukalla, mikä tarkoittaa, että kaikissa kolmessa tähdessä on valoa. Jos haluaa isoon tähtiin lisää valoa, kannattaa ostaa jousitus ja valonlähde. Ripusta adventtitähti korkeaan ikkunaan, parvekkeen oveen tai keskelle huonetta. Koristele adventtia varten ja se luo ihanan joulutunnelman. Tällä tuotteella on FSC® etiketti. Tähti on varustettu ajastimella ja on päällä 6h ja 18h pois päältä, toistuvasti. Toimii 3 AA-paristolla (eivät sisälly). 50 cm:n liitäntäkaapeli akkukoteloon.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Tähtityyppi: | Roikkuva |
| Ripustus: | Sisältyy |
| Watti: | 1,44W |
| Korkeus: | 130 cm |
| Leveys: | 80 cm |
| Syvyys: | 22 cm |
| Johdon Pituus: | 50 cm |
| Materiaali: | Paperi |
| Tuotteen Paino: | 0,19 kg |
| Valmistusmaa: | IN |
| Tunnus: | 502-39-1 |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi