Taittuva sähkökynttilänjalka, jossa on 7 kynttilää, valmistettu punaiseksi maalatusta puusta ja koristeltu messinkirenkailla jokaisen kynttilän ympärillä elegantin vaikutuksen aikaansaamiseksi. Moderni muotoilu antaa tyylikkään tunteen ja sipulit levittävät lämmintä, kutsuvaa hehkua. Täydellinen tunnelman luomiseen loman aikana ja sopii ikkunoihin tai hyllyille. Mukana 1,7 metrin valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Sisältää 7 vaihdettavaa E10-lamppua (34V).

| Väri: | PUNAINEN |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Korkeus: | 56,5 cm |
| Leveys: | 56 cm |
| Syvyys: | 13,2 cm |
| Johdon Pituus: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiaali: | Puu |
| Kelvin: | 2100K |
| Tuotteen Paino: | 0.9 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 3590-510 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi
Kiitos, tilaan mielelläni uudelleen!