
| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E14 |
| Watti: | 5,5W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 32 cm |
| Leveys: | 22 cm |
| Syvyys: | 28 cm |
| Seinävalaisimen asennus: | Kiinteä asennus/Ruuvikiinnitys |
| Materiaali: | Paperi, teräs |
| Tuotteen Paino: | 0,42 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 4058075837829 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi