
| : | Antrasiitti |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 3,3W |
| Korkeus: | 10,5 cm |
| Pituus: | 10,5 cm |
| Syvyys: | 11 cm |
| IP-luokitus: | IP54 |
| Lumen: | 680lm |
| Materiaali: | Alumiini |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 0,76 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Ulkovalomalli: | Ylös- Ja Alaspäinvalo |
| Tunnus: | 97242 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi