
| Väri: | Monivärinen |
| Kanta: | G9 |
| Watti: | 28W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 23 cm |
| Leveys: | 18 cm |
| Pituus: | 14,5 cm |
| Lumen: | 300lm |
| Materiaali: | Terästä, lasia |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 1,4 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | QZ-OBUTTERFLY-TL |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi