
| Väri: | Hopea |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Aurinkokennovalaisimen tyyppi: | Dekorointi |
| Watti: | 0,06W |
| Korkeus: | 29, cm |
| Pituus: | 270 cm |
| Syvyys: | 2,5 cm |
| Johdon Pituus: | 200 cm |
| Materiaali: | Metallia, muovia |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Tuotteen Paino: | 0.351 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 482-88 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi