Birka-pöytävalaisin mustaksi lakattua metallia ja messinkiä; kääntyvä varsi, mukaan lukien tekstiiliverkko. Max 60W E27, ei sisälly. Kytke katkaisija lampunvarjostimeen avuksesi.

| Väri: | Musta |
| Kanta: | E27 |
| Watti: | 60W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 61 cm |
| Leveys: | 30 cm |
| Pituus: | 35 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | metalli/tekstiili |
| Tuotteen Paino: | 2 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 18768-15-25 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi