
| : | Kromi |
| Kanta: | G9 |
| Watti: | 33W |
| Valonlähteiden määrä: | 3 |
| Korkeus: | 166 cm |
| Halkaisija: | 28,5 cm |
| Materiaali: | Metalli, lasi |
| Tuotteen Paino: | 7,31 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Malli lattiavalaisin: | Koriste |
| Tunnus: | EU3573CC |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi