
| Väri: | Hopea |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Tähtityyppi: | Roikkuva |
| Ripustus: | Sisältyy |
| Watti: | 0,9W |
| Korkeus: | 50 cm |
| Leveys: | 50 cm |
| Syvyys: | 0,3 cm |
| Johdon Pituus: | 150 cm |
| Materiaali: | Rauta |
| Tuotteen Paino: | 0.4 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 703436 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi