Tyylikäs akaasiapuusta valmistettu adventtikynttilänjalka. Jokaisella kynttilänjalalla on ainutlaatuinen ulkonäkö, koska puun rakenne vaihtelee jokaisessa kynttilänjalassa. Adventtikynttilänjalassa on 7 LED-valoa, jotka säteilevät kaunista hehkua. Kynttilänjalka, joka ei mene pois muodista ja luo joulutunnelmaa kotiin vuodesta toiseen. Tällä tuotteella on FSC®-merkintä. Mukana tulee 1,8 m valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Mukana 7 vaihdettavaa E10 LED-valoa.

| : | Puu |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | LED-lamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 0,5W |
| Valonlähteiden määrä: | 7 |
| Korkeus: | 40 cm |
| Pituus: | 67 cm |
| Syvyys: | 6 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Puu, muovi |
| Tuotteen Paino: | 1,08 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 214-89 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi